dárkový poukaz

Často kladené dotazy

Pro koho je hra určená?

Únikové hry jsou vhodné pro hráče od 10 do 99 let. S oblibou je navštěvují rodiny s dětmi, přátelé, partneři, třídní a pracovní kolektivy.

Máte mladší děti a chcete je vzít sebou?

Minimální věk hráčů je pouze doporučený. Z osobní zkušenosti víme, že naše únikové hry dovedou hrát děti samostatně od 10 let. Mladší děti si užijí průběh hry, pokud budou hrát s rodiči.

Chcete hrát ve více hráčích, než je doporučeno?

Nedoporučujeme vám to a to i přesto, že naše hry nemají lineární scénáře a je možné řešit ve stejnou chvíli různé hádanky. Jednotlivé hry jsou navrženy pro 2-6 hráčů. V tomto počtu vám můžeme zaručit, že se během hry budou bavit všichni hráči a nikdo nebude stát opodál se založenýma rukama. Ve zcela výjimečných případech je možné hrát v osmi hráčích.

Jak dlouho hra trvá?

Přijďte prosím 5 minut před začátkem vaši hry. Samotná hra trvá 60 minut (70 minut v případě únikové hry Škola kouzel) a po jejím skončení je prostor pro sdílení zážitků ze hry a focení. Celkově u nás strávíte přibližně 75 minut.

Zajímá vás, jak se máte obléknout?

Vezměte si pohodlné oblečení, které obvykle nosíte, když jdete do města. Nepotřebujete mít speciální převlečení.

Jaká úniková hra je pro nás vhodná?

Zahrát si u nás můžete únikové hry tzv. první a druhé generace. Mezi začínajícími hráči jsou oblíbené hry první generace: Al Capone, Dr.Jones a Piráti. Jedná se o typ her, kde snadno pochopíte, jak únikové hry fungují. Během hry budete nacházet zámky a klíče, které vám umožní vyřešit hádanky. Hry druhé generace – Škola kouzel, Král Artuš a Nulová šance jsou inovativní. Klasické zámky tam téměř nenajdete. Zaujmou vás na první pohled svým ztvárněním a originálními herními prvky. Někde na pomezí her první a druhé generace se nachází úniková hra Agent 007.

Obáváte se obtížnosti hry nebo strašidelných efektů?

Naše hry jsou záhadné, nikoliv strašidelné. Pokud budete potřebovat opustit místnost z jakéhokoliv důvodu, můžete použít bezpečností tlačítko pro otevření dveří, které jsou v průběhu hry obvykle uzamčeny. Po celou dobu vám bude k dispozici obsluha. Ta vám může případně poradit, jak máte pokračovat ve vašem dobrodružství.

Jsou zapotřebí nějaké speciální vědomosti a dovednosti?

Ne. Ke hře budete potřebovat pouze zdravý selský rozum a dobrou náladu. Nikdo vás nebude zkoušet z matematiky, chemie nebo dějepisu. Dokonce nebudete potřebovat ani nadměrnou fyzickou sílu. „Jediný sval, který budete potřebovat je mozek.“

Zajímá vás, jak si můžete vytvořit rezervaci?

Na našich webových stránkách, když vyplníte online rezervační formulář. Rezervace tzv. na poslední chvíli (vytvořená ve stejný den, kdy chcete hrát hru) je možná pouze telefonicky.

Dostali jste dárkový poukaz a nevíte, jaká je jeho platnost?

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců. Pokud si nestihnete přijít zahrát během této doby, můžete si jeho platnost prodloužit o 6 měsíců za jednorázový aktivační poplatek 300 Kč.

Na jakou únikovou hru je možné dárkový poukaz uplatnit?

Na všechny únikové hry, které provozuje společnost Escapegame.cz. I když budeme mít dárkový poukaz v nižší hodnotě než je cena hry, stačí doplatit rozdíl ceny. Tímto způsobem je možné rozšířit např. platnost dárkového poukazu pro 2 hráče na hru pro 3-6 hráčů.

Jak je to s parkováním?

Parkování se nachází přímo u vchodu a obsluha má na zaparkované vozidla výhled.